UAB „Šalva“

Žemės ūkis, grūdininkystė, pienas, pieno produktai


UAB „Šalva“ įkurta 2000 m. – iš pradžių kaip individuali įmonė, o nuo 2008 m. – kaip uždaroji akcinė bendrovė. Pagrindinė įmonės veikla – pieno supirkimas ir pardavimas perdirbėjamsSparčią įmonės plėtrą rodo naujų pieno supirkimo punktų steigimas, darbuotojų skaičiaus augimas. Pieno supirkimas vykdomas Biržų, Pasvalio, Rokiškio, Utenos, Anykščių, Molėtų, Kupiškio, Panevėžio raj.

UAB „Šalva“ turi Europinį sertifikatą, todėl pieną savo transportu gali vežti į visas Lietuvos ir kitų šalių, pvz., Latvijos, Lenkijos perdirbimo įmones. UAB „Šalva“ savo transportu surenka pieną ir veža į turimą perpylimo stotį, iš kurios pienas, atlikus visus reikalingus tyrimus, transportuojamas į pardavimo vietas.

Įmonė priklauso Lietuvos pienininkų asociacijai „Karvutė“ – tai suteikia dar lankstesnes bendradarbiavimo galimybes perduodant ir realizuojant žaliavą.

UAB „Šalva“ pagrindinė buveinė įsikūrusi Biržų rajone, Kirdonių kaime, kur veikia laboratorija, tiriami pieno mėginiai, teikiamos konsultacijos pieno kokybės klausimais, UAB „Šalva“ – tai įmonė, mokanti bene geriausią pieno supirkimo kainą bet kuriuo laikotarpiu.

UAB „Šalva“ – viena iš stipriausių įmonių Lietuvoje 2011-2014 m. Atitinka visus mokumo, sąžiningumo, patikimumo kriterijus. VĮ „Pieno tyrima“i UAB ”Šalva” pripažnta kaip geriausia 2014 metų pienosupirkimo įmonė vidutinių įmonių grupėje.

UAB „Šalva“ teikia ir krovininių, keleivinių mikroautobusų, lengvųjų automobilių priekabų nuomos paslaugas.

UAB „Šalva“ – lanksti įmonė, sugebanti greitai reaguoti į pokyčius rinkoje ir prie jų prisitaikyti.